Kompresinės kojinės

Kompresinės kojinės yra viena iš kompresinės terapijos priemonių. Labai svarbu tinkamai rūpintis savo pėdomis ir kojomis. Kojų kraujotakos sutrikimai kamuoja maždaug kas ketvirtą moterį ir kas septintą vyrą.

Išskirtinės kojinės keliaujantiems ir ne tik

sparta kompresines kojines

Kompresijos paskirstymas kojinėse

Mūsų gaminamos kojinės „Travel“ – vyriškos ir moteriškos kojinės iki kelių, turinčios paskirstytą 14 mm/Hg kompresiją. Nors šių kojinių  išvaizda  panaši į įprastas kojines, dėl specialaus kojinių mezgimo jos tolygiai paskirsto spaudimą. Kojinės  sukurtos  taip,kad apspaudimas būtų maksimalus čiurnos srityje ir laipsniškai mažėtų kylant aukštyn, o viršutinis kraštelis  būtų  laisvesnis ir  nespaustų.

Kojines rekomenduojama  dėvėti  daug keliaujantiems žmonėms, kadangi ilgai trunkančių  kelionių metu sutrinka kraujo apytaka kojose,  didėja nuovargis. Sėdint ilgą laiką nedirba raumenys ir kraujotaka sulėtėja. Šios  kojinės taip pat naudingos mūvėti žmonėms, dirbantiems stovimą ar sėdimą darbą, nėščiosioms arba jaučiant kasdienį nuovargį kojose.

Profilaktinių kompresinių kojinių ypatumai:

  • pagal kojų anatomija paskirstyta kompresija;
  • gerai priglunda ir aptempia kojas;
  • pralaidžios orui;
  • malonu mūvėti;
  • patogios
sparta kompresines kojines

Kompresinės kojinės

Mūvint Spartos kompresines kojines jaučiamas komfortas nustebins, Jūsų kojos išliks nepavargusios  lyg ryte ir neapsunkusios.
Please follow and like us: